Szkolny Klub Górski

Góry zachwycają, inspirują, porządkują wiele ludzkich spraw. O górach można mówić bez końca.

"Świat wartości w górach jest prosty i przejrzysty dla każdego. Ale jest to absolut piękna i estetycznych doznań. Nie chcesz, nie jedziesz. Nie jedziesz, nie widzisz. Nie widzisz, nie przeżywasz. Wybór należy do ciebie." – Piotr Pustelnik.

Szkolny Klub Górski umożliwia młodym ludziom dokonać wyboru. Do zobaczenia w górach!

77 454 45 24
piodobro@wp.pl
Tadeusza Kościuszki 39, 45-062 Opole

Szkolny Klub Górski

 

 

Przed nami niesamowite spotkanie.

Już w najbliższą środę 10 kwietnia br. o godz. 11.00 spotkanie w ramach projektu "Spotkanie z ludźmi gór", który realizuje nasz klub. Gościem będzie Absolwent naszej szkoły i Szkolnego Klubu Górskiego Robert Czech który odbył wyprawę do Nepalu, a dokładnie trekking wokół szczytu Annapurna 8091 m.